Ubytování

Ubytovací kapacita v chatkách (plánek areálu kempu):

  • Dvoulůžkové chatky:

Celkový počet dvoulůžkových chatek je 16 (celkem tedy 32 lůžek). Základní vybavení: dvě oddělené postele (tři chatky s palandami),  stůl, dvě židle, lednička. Do chatky je dále možno vypůjčit elektrický vařič či rychlovarnou konvici, případně  nádobí (v sezoně jsou součástí vybavení chatky).

Více obrázků ve fotogalerii ->

  •  Čtyřlůžkové chatky


Celkový počet čtyřlůžkových chatek je 8 (celkem 32 lůžek). Tyto chatky jsou prostornější, s ledničkou, kychyňskou linkou, uvnitř jsou dvě palandy a stůl se čtyřmi židlemi. Do chatky je opět možno vypůjčit elektrický vařič, rychlovarnou konvici, případně i nádobí (v sezoně jsou součástí vybavení chatky). Vzhledem k její velikosti je možnost do chatky dát přistýlku (matrace na zem). Chatka je vhodná zejména pro rodiny s dětmi.

 Více obrázků ve fotogalerii ->

  • VIP šestilúžková chatka (č. 25)

Tato chatka pojme až šest osob, takže dokáže zvládnout i více početné rodiny. Je jako jediná v kempu vybavena vlastním sociálním zařízením s teplou vodou a WC. V ceně jsou elektrické spotřebiče: lednička, elektrický vařič a rychlovarná konvice, nádobí. Chatka č. 25 je bezesporu dobrou volbou pro svůj vyšší komfort.

 

Prostory pro stanování:

Na ostrově je velká upravovaná plocha na stanování (není třeba si místo dopředu rezervovat). K dispozici pro stanaře je společné sociální zařízení, venkovní dřezy pro umývání nádobí a elektrické zásuvky. Můžete si zapůjčit vařič či rychlovarnou konvici (poplatek 10,-Kč/den), případně i nádobí. Je možné parkovat auta u stanu, pouze za nepříznivých podmínek (podmáčený terén) musí stát auta na vytyčených místech.

Místa pro karavany a obytné automobily:

Pro karavany a obytné automobily je připravena velká travnatá plocha. K dispozici jsou elektrické přípojky. Ceny dle aktuálního ceníku.

Společné sociální zařízení:

Možnost využívat sociální zařízení s teplou vodou se sprchovými automaty na 20,-Kč (v sezoně se v době od 10. hod. do 17. hod.  teplá voda vypíná). K dispozici jsou také venkovní dřezy pro umývání nádobí a elektrické zásuvky.