V kempu

Sportovní vyžití:

V areálu kempu je hřiště na nohejbal, volejbal a ping pong (poplatek za půjčení sportovního náčiní). Mino jiné je zde ještě velké fotbalové hřiště (objednání velkého fotbalového hřiště pro větší sportovní akce na tel. 606 708 776). Pro malý fotbal můžete využít volné travnaté plochy.

Koupání:

Je možné koupání v řece, k ostrovu přiléhá jez. Do vody je pozvolný přístup, vhodné pro děti i pro plavce. Pozor je ale nutné dávat na prudší tok vody pod jezem. Z druhé strany jezu je pískové dno, jinak dno převážně kamenité. Rodiče ručí za bezpečné koupání svých dětí. Kdo má raději vyšší komfort je nejbližší aqvapark v Berouně.

Pro vodáky:

Skupinové jedno i vícedenní sjíždění Berounky na kánoích, raftech nebo kajacích krásnou oblastí Srbska s dojezdem na Ostrov je možné dojednat na tel. 602 825 869 nebo 734 146 156 email: berounka@dronte.cz. Další volbou je kontaktovat se na stránkách K dispozici je dětské hřiště (houpačky, prolízačky, klouzačka, pískoviště – nechráněné). Rodiče vždy ručí za bezpečnost dětí.
Na  označených ohništích je možné prožít pěkné chvíle u táboráku. V centrálním kruhu je jedno velké ohniště a několik dalších ohnišť je na ploše ostrova většinou blízko vody.