Služby

Možnosti stravování:

V místě kempu  je Country restaurace, která nabízí možnost obědů (12:00-15:00) a večeří (17:00-20:00) (po dohodě s vedoucím p. Kodetem i celodenní stravování s pitným režimem – tel. 603 514 337 nebo martinkodet@centrum.cz). Stravování si hosté zajišťují sami. Další možnosti stravování restaurace U Mlýna.

Nákupy:

K nákupu potravin lze využít samoobsluhu v Třebani (asi 5 min. chůze). Další obchody jsou nejblíže k dispozici v Řevnicích (nejbližší asi 2 km z kempu).

Sportovní vyžití:

V areálu je hřiště na nohejbal, volejbal, stůl na ping pong a velké fotbalové hřiště (objednání velkého fotbalového hřiště. K dispozici je dále dětské hřiště – houpačky, prolízačky, klouzačka, pískoviště (nechráněné). Rodiče ručí za bezpečnost dětí. Za malý poplatek je možné vypůjčit míče na fotbal, volejbal, bad binton, ping pong. Půjčujeme kanoe 80 Kč/hod a paddleboard 200 Kč/hod.

Společenská místnost:

K dispozici je společenská místnost s kapacitou 32 osob, pronájem od 1.000,-Kč/den + úklid. Při nižším využití cenu stanoví správce kempu po dohodě. K dispozici zde také WC, kuchyňka s elektrickým vařičem a ledničkou. V případě nepříznivého počasí možnost zatopit v krbových kamnech.

Ohniště:

Na  označených ohništích je možné prožít pěkné chvíle u táboráku. V centrálním kruhu je jedno velké ohniště a několik dalších ohnišť je na ploše ostrova většinou blízko vody nebo půjčujeme gril 70 Kč/den, lze zakoupit na recepci i uhlí 2,5kg/150 Kč. Za poplatek 180 Kč je možno si koupit  dříví.

Masáže:

Po telefonické dohodě je možné domluvit si masáž s masérem přímo na ostrově, tel. 722 938 670.

WiFi připojení ZDARMA:

Na Ostrově je možnost  zdarma se připojit k internetu přes místní WiFi.